Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, hogy a Picasa...

Mit tegyek, hogy a Picasa program helyett a jól megszokott, régi képnézegetőm legyen?

Figyelt kérdés
Itt volt az egyik barátnőm, és kérdezés nélkül rátöltötte ezt a képszerkesztő programot, és azóta mindent a hozzá tartozó képnézegetőben ad ki (mármint a képeket). Mozgóképet (nem videót) nem játszik le, a sorrendet is ő dönti el, és néhányat még csak meg se nyit! Nekem nincs szükségem erre. Próbáltam törölni, de nem sikerült. Mit tudnék tenni azért, hogy a ˝régi˝ legyen?? (pl. megnyitsz egy képet, és fehér háttérrel adja ki, semmi extra!)

2012. júl. 31. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

jobb klikk a képen, majd társítás/alapértelmezett program választása. Jelöld ki a windows fényképnézegetőt, a "mindig ezzel a programmal nyissa meg a hasonló fájlokat"-hoz pipa be, majd kattints az OK gombra.


A programot a vezérlőpult/program eltávolítása menüből tudod törölni, feltéve ha nem kezdted már el kézileg törölgetni a program files mappából.

2012. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy képre rá kell társítani a windows képnézegetőjét és ennyi
2012. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült!! :D Nagyon szépen köszönöm minden válaszolónak, rengeteget segítettetek nekem!!!
2012. júl. 31. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!