Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Media Player 12 miért...

Windows Media Player 12 miért nem veszi fel normálisan a számlistát? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy mappában van az összes zene, azon belül mappákba rendszerezve, így csak egyet kellene elvileg a műsortárhoz adnom, amiben ugye minden benne van. A program elvileg rekurzívan kellene, hogy keressen, gyakorlatilag viszont sok mindent nem talál meg, hiába csinálok bármit. Az egyiket pl külön is megpróbáltam hozzáadni, de úgy sem akarta kezelni, szóval nem azzal van gond, hogy túl mélyen lennének a számok.

Ezzel szemben a winamp mindent pillanatok alatt megtalál. Valkai találkozott már hasonlóval? Megoldást talált rá? Ha igen, mit?



#Windows 7 #Winamp #műsortár #windows media player 1
2012. júl. 31. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Winamp azzal nincs ilyen gond [link] ezt még telepíteni sem kell
2012. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ha végigolvastad volna a kommentem, látnád, hogy jelenleg is winampot használok (talán én nem voltam elég pontos), a kérdésem pedig nem az volt, mivel lehetne helyettesíteni a wmp-t, hanem, hogy hogyan lehetne megoldani a problémát.
2012. aug. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!