Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem jó a barátomnál az...

Mért nem jó a barátomnál az microsoft security essentials vírusirtó?

Figyelt kérdés
az ö gépjük szerviznél volt,és feltétek ezt a vírusirtót,de nála ezt írja ki: [link] nálam meg működik(azt én tettem fel a gépemre) tudjátok hogy mi a probléma oka?

2012. júl. 31. 16:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ja meg az a saját döntése hogy milyen biztonsági szoftvert használ,meg aki nem próbált ki egy szoftvert az ne csúfolja igaz még az mse -nek sokat kell még fejlődni de aki óvatosan netezik meg nem kattint össze vissza annak jó,igaz vannak nála jobb vírusirtók is meg rosszabbak is,meg mindent teszt se ugyan olyan és láttam olyant tesztet is amin az mse 5 helyen ez bizonyítja hogy minden teszt más,de azér mse ébe is van sok hiba,meg minden más vírusirtóba is van,ez szubjektív vélemény
2012. júl. 31. 21:17
 12/12 A kérdező kommentje:
megoldotam a semmi nem gond volt az mse vírusirtójával,csak tegnapelöt telepitette fel és nem tudta bekapcsolni az állandó védelmet hiába próbálkozot az volt ab aj hogy ujra kellet vólna inditani a számitógépjét és ugy tudot bekapcsolodni a az mse állandó védelme :D nem volt velle semi gond csak egy restart
2012. aug. 2. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!