Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehetne...

Milyen programmal lehetne készíteni plakátot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy miféle programmal(ha lehet valami professzionális) lehetne tudományos plakátot készíteni. Már keresgéltem neten, de eléggé gagyikra leltem, remélem tudtok mondani olyan szoftvereket, melyek TÉNYLEG alkalmasak.

#poszterkészítő
2012. júl. 31. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én már csináltam plakátokat, egy kisebb bulihoz, én Photoshoppal csináltam, mert ott belehet állítani, h hány cm-res képet szeretnél és egy A 4 es lap szélesége 21 cm és magassága 29 :D (mielőtt azzal jösz, h nem ingyenes, akk még nem néztél szét eléggé a googlen)
2012. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ivan Iljics válasza:

A GIMP 2.0 teljesen ingyenes szoftver ami pontosan ugyanazt tudja mint a Photoshop csak nehezebb használni.


Testvérem azzal dolgozik és elég jó munkái vannak... Ha ingyenes szoftver kell, ajánlom.

2012. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!