Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft security essentials...

Microsoft security essentials vírusírtóm van. Hol tudom kikapcsolni? :o szeretnék egy játékkal játszani, de ha megnyitom azt írja, hogy leállt a működése. :/

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nézd e beállitásoknál,ésk eres olyas mint hogy állandó védelem lellitása majd katins am entés gombra,de lehet hogy az a játék vírusos
2012. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
itt egy kép [link] de sajna angol de megtalálod úgy is
2012. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de így sem indul a játék.:( kikapcsoltam a vírusírtót a tűzfal átengedi mégis azt írja,hogy leállt a működése..:/ és így megsem tudom nyitni.
2012. júl. 31. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor nem a vírusirtó a hibád leírnád hogy milyen hiba üzenetet irt ki?
2012. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát,,most már a játékba beenged.. de kérdőjeleket tesz ki és bezárja a játékot..:// szóval tudok játszani kb.2-3 percet.
2012. aug. 1. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy az nem vírusos játék?
2012. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ismerősömnek működik..és nem az:/ de a kérdőjelek okát nem értem.:s
2012. aug. 2. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor több oka is lehet 1.nem jó a grafika kártyád ahoz 2 vagy az op rendszered tul régi vagy uj
2012. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!