Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes vírusirtó...

Milyen ingyenes vírusirtó illene hozzám?

Figyelt kérdés
olyan kell ami nem terheli a gépet, könnyen kezelhető,meg nem szoktam nagyon vírusokat bekapni,ja meg a windows 7 tűzfal elég lenne?

2012. júl. 31. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én avg-t használok WIN7en, síma tűzfal azért nem tökéletes, de még egy egyszerű oldal vagy facebook téma is lehet vírusos, szóval én is ezt ajánlanám neked :D én se vagyok precíz és nem is elenörzöm gyakran, de fél óra alatt maximum teljesítménnyel kilehet bírni h addig nem gépezek, pl elmegyek ebédelni vagy vmi.
2012. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én Avirát használok, mellé Comodo tűzfalat.
2012. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

http://adf PONT ly/BPaWc (szedd ki a " PONT "-ot és írj be egy "."-ot helyette)

én évek óta ezt használom és nagyon bevált :)

2012. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Panda Cloud és Comodo Tűzfal. Néha pedig érdemes lefuttatni a Super Anti Spyware kémprogram eltávolítót.


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nekem most outpost tűzfalam van,meg mse re szeretnék váltani de szeretnék az utolsó válaszolónak köszönetet mondani a superasntspyware talált csomo fertözést én ezt a gépet osztom a növéremmel ahogy az első válaszolo irta hogy facen is lehet fertőzést kapni,a nővérem sokat facebokozik és ö adja nekem a csodálatos vírusokat ajándékba...meg azért kérdeztem ezt mwert hamarosan lesz egy saját gépem és gondolkoztam még pár irton,meg természetes köszönöm mindenkinek a válaszokat
2012. aug. 1. 14:04
 6/14 anonim ***** válasza:

Szívesen. A SuperAntiSpyware nálam is szokott néha egy két szemetet találni. Én hetente egyszer le szoktam futtatni. Az Outpost tűzfalat annyira nem ismerem, de ha neked bevált, akkor nem feltétlen szükséges Comodora váltani. Az MSE vírusirtó úgy tudom megfelelő védelmet nyújt. Legalábbis elég sokan dicsérték. Itt van róla egy leírás.


[link]

2012. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi mse+outpost tűzfal +superantispyware mellet döntöttem még egy kérdés mse-nek van automatikus adatbázis frissitése?
2012. aug. 1. 17:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Jól döntöttél. Szerintem az a három program megfelelő védelmet fog nyújtani. A Super Anti Spyware-t érdemes hetente egyszer lefuttatni és természetesen előtte frissíteni az adatbázisát. Az MSE-t szerintem be lehet állítani, hogy automatikusan frissítsen vagy csak figyelmeztessen hogy ha új frissítés elérhető.
2012. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szia azért fontos hogy tudhassa az mse magát autómatikus frissiteni hogy ez a gép majda növéremmé lessz és nem ért nagyon hoz a biztonsági dolgokhoz itt egy kép? [link] amit bekereteztem azt olvasd akkor frisiit a rendszer de hány naponta?(az se olyan fontos letesztelem ugy hogy nem firssitem az emesét és minden nap figyelem hogy frissiti e)
2012. aug. 1. 19:27
 10/14 A kérdező kommentje:
jam eg ezt olvasd el [link] azt irja hogy mse ból csináltak egy hamis vírusirtót amire rá veszi a flehasználot hogy használjon hamis vírusirtót döbenet remélem kevest csaptak be ezzel
2012. aug. 1. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!