Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen "ingyen letölthető" 64...

KBoldi2 kérdése:

Milyen "ingyen letölthető" 64 bites windows xp professional-t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az ingyen letölthető alatt az értem hogy ckackelt, serial nélküli vagy mittudomén milyen milyen van...

Az ilyenekel hogy vedd meg kíméljenek. sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben hogy megengedhessem magamnak.



2012. júl. 31. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már annyi RAM-od van, akkor jobban járnál egy Windows 7 64bit-tel, megtalálni pedig Google-ben fogod, torrent kulcsszóval.
2012. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Azthiszem tényleg jobba járnék a windows 7-tel.
2012. júl. 31. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobban jársz Win7el..

Én is feltettem egy XP 64est,és csak SP2es és nincs lehetőség SP3asra frissíteni, és nagyon kevés program van rá..

2012. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Akkor már inkább xp 32 bit sp3 vagy bármelyik win 7.
2012. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Golan Trevize ***** válasza:

"Az ilyenekel hogy vedd meg kíméljenek. sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben hogy megengedhessem magamnak."


Márpedig vagy vedd meg, vagy ne használd.

Én beköltözhetek ingyen hozzád? Sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy egy albérletet megengedhessek magamnak...

2012. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha én egy milliárdos cég lennék egy több millió szobás házzal akkor szívesen látnálak. Opsz... vagy mégsem. Nem szeretem az okoskodó barmokat.
2012. aug. 1. 21:47
 7/7 Zsolti4.. válasza:

[link]


Itt kedvedre válogathatsz.32bit és 64bit-s is van.Ha aktiválni szeretnéd töltsd le a RemoveWAT22-és az törli a 30napot.


A torrent fálj-hoz kell az utorrent az iso-hoz meg a powerlISO(Ezek a letöltés után szükségesek)

2012. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!