Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok színes képekből fekete-fehér (nem szürke) képeket csinálni?

Figyelt kérdés
De nem úgy, hogy nagy egybefüggő fekete foltok legyenek, hanem pl. ahogy ha Paintben elmentem 256 színes képként, szóval szinte ugyanúgy néz ki, mint a 24 bites, csak fakóbb. De nem úgy ahogy más programok, hogy nagy egybefüggő foltokat csinál. Szóval olyan kéne, amivel lehet ilyet csinálni, és lehetőleg valamennyire állítani is, és állításkor látszik rajta, hogy hogy változik. Röviden: csak teljesen fekete pontokból álló, felismerhető képet akarok csinálni.

2012. aug. 1. 05:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Photoshop, Gimp
2012. aug. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gimpben hogy? Mert nagy egybefolyó fekete foltokat könnyen tudok vele csinálni, de nem azt akarok.
2012. aug. 1. 06:52
 3/11 anonim válasza:
Az XnWiew program erre és sok másra tökéletesen megfelel, tud magyarul is.
2012. aug. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az Xnview 4 színűre tudja menteni, nem fekete-fehérben, és nem is lehet állítani semmit, és a változtatásokat sem jeleníti meg beállításnál a képen.
2012. aug. 1. 08:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Irfan View , Kép menü, szürkeárnyalatura változatás
2012. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Attól szürke lesz. A Színmélység csökkentésével, ha 2 színt választok, akkor pedig ugyanazt csinbálja, mint a Paint, demmi beállítási lehetőség nincs. Pont, hogy nem akarok árnyalatokat, csak fehéret, és feketét, de úgy, hogy a pontok sűrűsége úgy legyen, hogy kivehető legyen belőle a kép. Szóval a világosabb, nem világosabb szürke, hanem ritkább fekete pont.
2012. aug. 1. 13:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Illetve a színmélység csökkentésénél, ha bejelölöm a szürke árnyalatot, akkor olyasmi mint amit én akarok, csak finomítani kéne még rajta, szóval most kapásból beraktam a képekből a Vízililiom képet, és nincsenek külön a szirmok, pedig sötétebb ahol elkülönül, szóval olyasmi beállítás kéne, amivel még az ilyesmiket lehet állítani, és látszik, hogy nem folyik egybe.
2012. aug. 1. 14:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik ez is csak úgy működik, ha nem csak a szürkeárnyalat, hanem az újramintavételezés is be van jelölve.
2012. aug. 1. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Mutass egy olyan képet , amit szeretnél csinálni , mert így elképzelni nem tudom hogy milyenre gondolsz.
2012. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyet tudtam csinálni a kép - szinmélység csökkentése , 2 szin , ditchering használata opcióval :


[link]

2012. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!