Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent, peer-probléma?

UTorrent, peer-probléma?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mind letöltés közben, mind pedig seedeléskor a feltöltés mezőben fél-fél másodpercekre "felvillan" ilyen 0.1kb/s-s érték( ami természetesen nem a valós max feltöltési sebességem ;) ), ugyan ebben a "tempóban" a Peerek-ablakban látható, hogy csatlakoznának hozzám, de azzal a lendülettel le is kerülnek a listáról :D :S


A program konfigurálását azt hiszem helyesen elvégeztem, van nyitott portom, stb.


Mi lehet a probléma forrása?


Válaszotokat köszönöm szépen előre is ! :)



2012. aug. 1. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Látatlanban azt mondanám, nem tudsz versenyezni a seed szerverekkel és a gigantikus feltöltési sebességgel rendelkezőkkel.A letöltő kliensek "megnézik" te kapcsolatodat és azt mondják, köszi, de van jobb is.

Ez persze csak ilyen konyhanyelven van, de kb ez zajlik.

Mekkora a feltöltési sebességed?

2012. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
50-60 kB/s-on szokott maximalizálódni :D
2012. aug. 1. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Az fél Mb/s lehet. Nekem 2Mb/s-os feltöltésem van, ugyan ez a problémám. A letöltők automatikusan a gyorsabb feltöltőkhöz csatlakoznak.
2012. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ami viszont még érdekesség, hogy ezt csak az nCore-ról letöltött, majd seedelni próbáló torrentekknél csinálja.


Pl. egy, a napokban isohunt-ról töltött torrent esetében már a letöltés közben -ahogy annak minden esetben lennie kéne- töltött felfelé szorgalmasan :D

2012. aug. 1. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Az nyílt oldal, nem sokan bérelnek hozzá seed szervert, gondolhatod...:)

Azokat nekem is vissza szokta töltögetni.

2012. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!