Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Skype miért nem küldi a...

A Skype miért nem küldi a webkamera képét?

Figyelt kérdés

Amikor úgy volt telepítve a windows, hogy az internetkapcsolat nélkül, és automatikus netkapcsolat észlelésre volt beállítva a hálózat, akkor küldött videóképet is, most internetkapcsolattal volt telepítve, de a partnerek nem látják az én képemet!

Mit kellene megváltoztatnom, hogy a skyp-pal újra menjen a videóhívás?

A messengerrel működik, de azzal rosszabb a hang, szaggat közben, jobb a kép, de csak kicsi.

A Skype-pal ment teljes képernyőben elfogadható hangminőségben,elégséges videóval.

A internet kapcsolat beállításánál kellene vmit megváltoztatnom, vagy a Skype-nál keressem a hibát?


2009. júl. 18. 12:04
 1/2 ceri ***** válasza:

A Skype-nál beállítottad?


Mert ha egyébként működik akkor valszeg azzal van a hiba.

2009. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én magamat látom a Skype-on, a partneremet is, csak a partnerem nem lát semmit, csak töltődik neki.

Tudom, hogy lassú a net-em, de eddig működött, még ha gyenge képminőséggel is.

Azóta kiderítettem, hogy a codec pack- nak is van köze hozzá, azelőtt, mikor működött Ace Mega codecs packot használtam, de szerintem pont azért kellett újrarakni a Windowst (régi volt a pack, a mellételepített lejátszókkal vszínűleg nem fértek össze) Pontosabban az ffdshow-nak van köze hozzá, úgyhiszem.

Most a K-lite pack-kal kísérletezek, még csak egyszer próbáltam, de még mindig nem láttak.

Most jön az ffdshow állítgatása, de nem tudom nem-e tévúton járok.

2009. júl. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!