Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of Legends-ben milyen...

League of Legends-ben milyen karaktert vegyek meg 6300 ipért? Ti mit vettetek?

Figyelt kérdés

Hello


Van már egy Dr. Mundom, egészen tetszik, van ami az elenfelet lassítja, van ami engem gyorsít és van tömegbusztító skillje is ami nem ulti-s...


6300ip-m van, gondolkodtam branden, de ő csak 5v5ön ultival jött be :D wukong meg nem annyira tömegpusztító, de menekülni jó.



Hecarim, Nautilus, Yorick vagy vmelyről vélemény?



#6300 IP #Leahue of legends
2012. aug. 1. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, most kezdted a játékot. Abból a nehezen összekuporgatott IP-ből ne egy drágát vegyél, hanem több olcsóbbat. Attól hogy drága hőst veszel, nem leszel jobb. Megsúgom, a legjobb AD carry a játékban Ashe 450-ért, és bár Varus 14x többe kerül, nem erősebb 14x, SŐT!

Próbálgasd az ingyenes hősöket, döntsd el, hogy melyik lane-en akarsz játszani, nézz streamereket, és hamarosan találkozunk a harcmezőn, Summoner. :D

2012. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Skydive válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Az ár nem az erősséget mutatja, hanem, hogy mennyire népszerű, mennyire új egy karakter. Ajánlani nem szeretnék, mert mindenkinek más fekszik. Én pl Teemoval csináltam eddigi legjobbam 34-0-11, de van aki soha nem játszana vele. Szóval próbálgasd először az ingyeneseket meg az olcsóbbakat:)
2012. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
én egy hete kezdtem el játszani vele. most vagyok lvl 13 és van 6400ip, ashet vettem meg és azóta is vele játszok:D hiába probálok 6300-asakat nekem ő jött be a legjobban. könnyű vele lenni ^^ én csak ajánlani tudom
2012. aug. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igen egyet értek azzal, hogy először 450-eseket vegyél... én is tolom folyton , mondjuk én már 2 éve játszok vele... és minden hős meg van + 70.000 ip... de egyébként nem ashe a legjobb AD carry.. Varus sokkal jobb és ráadásul countereli ashet
2012. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ashe mint legjobb carry ez a legnagyobb baromság amit életembe hallottam ....
2012. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
egy szóval se mondtam h ashe a legjobb XDXDXD:DD
2012. aug. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Énis nemrégiben kezdtem a játéko!

Röpke másfél-kéthete. Barátaim vezettek, rá az elején ők tanítgattak!

Mostmár nagyjából ismerem a játékot.

Én nagyon szeretem Ashe-t, eléggé erős vele a legjobb statom ( 24-1-5).

Összeszedtem egy kis pénzt és megvettem az eddigi legjobb vételemet ( illetve szerintem a legjobb karaktert a játékban) Teemot! Őt ajánlom a legjobban, brutális statokat értem/ek el vele.

Teemot ha ügyesen építi az ember, és van egy kis gyakorlatod, akkor nagyon belehet sunyulni egy AP Teemoval, akiből a végén OP Teemo is lehet :)


Minden hősnek olvass utána én azt mondom. ( lol-hingary.hu + www.mobafire.com )

2013. jan. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tome15 válasza:

Nekem az első draágább kari-m Brand vol....nem játszottam előtte 1 percet sem,tök random vettem meg.Elég erős (39/4/15)....nem tank,de némi ap-val eredményes....1 kombó és az ellenfélnek annyi.... :)

Amiket még ajánlani tudom: Akali,Jax,Teemo,Veigar,Katarina,Annie...

2013. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem tudom miert isteníti mindenki teemot,egy nagy sz@r unskilled karakter amatőr köcs.ögöknek,lategambe fizzel 1 ultiból kiszedem...Ha picit is tud az enemyd játszani akkor halott vagy...
2014. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem LuLut vedd meg mert nagyon könnyű champion vagyis nagyon könnyű használni és nagyon erős de vigyáz mert könnyű megölni szóval ha sokan vannak menekülj vagy ultiz rájuk és dobáld őket a q val mert a q-ja az leviszi legalább a fél hp-ját kivéve setujaninak vagy volibarnak mert azokat nagyon nehéz megölné és még valami ha nusus-al vagy veigarral keveredsz szembe ne hagyd hogy farmoljanak mert akkor nagyon erősek lesznek.


Szivesen a választ és ha rosszul írtam valamelyik champion nevét kérlek ne hyaragudj.

2014. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!