Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt le a Torrent?

Miért nem tölt le a Torrent?

Figyelt kérdés

Bármit szeretnék vele letölteni nem tölti le! Bemásolom az URL t majd kiírja hogy töltés de semmi várhatok napokig is d emég 1x sem töltött le..:S Alul az elérhetőségnél végig piros ami nem tudom hogy miért van..

Bocsi nem vagyok valami számítógépzseni ami látszik is de szeretnék letölteni vele filmeket és játékokat is..:)



2012. aug. 2. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:

URL-t honnan másolsz?

Torrentezésnél általában jó kis torrent fájlok vannak.

2012. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom így hogy mit csinálsz rosszul, de például ha senki nem seedeli akkor sose fog letöltődni mivel nincs aki megossza. Honnan mit próbáltál letölteni ami nem ment?
2012. aug. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

url-t hiába másolgatsz. A torrent letöltéshez kell egy torrent kliens.

Utorrntet ajánlom, mert én pl azt használom és nagyon jól működik.

[link]

Kliens nélkül nem lehet torrentről fájlokat letölteni.

2012. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ernocy válasza:
Nem igaz egy hozza szólás sem,az uTorrent-ben indits el bármit,kersi a PEER-eket és nem tölt,na jobb klikk,katt rá,Tulajdonságok,és ott pipáld ki vagy vedd ki a pipát a Kezdő SEED-nél,és egyből indul
2013. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ernocy ugyan ez a problemam de nekem nem mukodikugyse ha kiveszem a kezdo seedet
2013. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jobb klikk, de hová????
2016. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!