Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor a minecraft-os szerverre...

NathanSkyer1999 kérdése:

Mikor a minecraft-os szerverre szeretnék csatlakozni ezt írja ki? "Internal exception: java. Net. Socketexecption: software caused connection abort", ilyenkor mi van, hogy tudnám ezt helyrehozni?

Figyelt kérdés
Nem szerverrel van a hiba aq nővérem gépe teljesen viszi. Próbáltam már újratelepíteni a játékot és a javát is megtettem min. 3-szor de nem jó!Ű

2012. aug. 2. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Van router? A te gépednek arra kéne csatlakozni, esetleg tűzfal, de én nem értek lanhoz.
2012. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is: megtetted a javát? tippmixen? na jó, szar vicc volt. Honnan tudod hogy nem a szerverrel van hiba?

Hogy néz ki a hálózatotok felépítése?

Belső szerver (LAN) vagy TCP-IP/UDP alapú szerver?

Ha van routered, kapcsold ki a tűzfalát és a Windows tűzfalat is (mert gondolom Windows-t használsz)...

...és mindenféle vírusirtót is kapcsolj ki...


Jöhet az error-diagnózis:

SocketException akkor lép fel, mikor a szerver amire csatlakozol, nem tudja ellenőrizni a minecraftod hitelességét. Szóval a következő dolgok történhettek amikor SocketException hibával dob ki:

-a szervernek túl nagy a pingje

-a szerver offline

-a szerver portja nem megfelelő vagy nem nyitott

-a szerver ip-je nem létezik

-a szervernek él a tűzfala/egyéb védelmi mechanizmusa.


Amit csináltál hülyeség. Újratelepíteni? 3x? És hogyan? Delete a mappát, vagy vezérlőpultból? Gondolom a registry-hez hozzá sem nyúltál - ne is, mert mégjobban tönkretennéd a gépedet -. Szedj le egy registry-cleaner programot (google.com), vagy egy multifunkciós uninstallert (google.com-> revo uninstaller), ami ért is az uninstallhoz, nem úgy mint a windows-installer.


Ha ezekre válaszoltál, ezeket ellenőrizted, akkor utána menj végig rajtuk mégegyszer. Ha nem megy, akkor

2012. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

bocs, más a probléma mostmár belépek multiplayer menübe, elkezd LAN-világokat keresni, aztán végülis fölötte a multiszerver is, arra kattintok, aztán a töltés félbeszakad, és ezt írja:

"A szerver szétkapcsolt;

Outdated server."

A másik szobában ugyanez a szerver megy, tökéletesen, itt már kikapcsoltam minden tűzfalat, vírusirtót, etc.

A hálózat felépítése:

DSL bejön, és egy router osztja szét (WIFI-vel is rendelkezik) két számítógéphez vezetékkel, a harmadikhoz meg ugye wifi. A szerver TCP-IP/UDP alapú.

2012. aug. 2. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Outdated server = a szerver alacsonyabb verziószámú mint a kliensed. Pl: 1.2.5 szerverre nem tudsz 1.3.1-es klienssel felmenni.
2012. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ilyenkor hogyan tudom meg, hogy milyen a szerver? Le lehet szedni a korábbi klienset valahogyan?
2012. aug. 2. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából biztos vagyok benne hogy 1.2.5 a szervered, mert ha korábbi lenne, már 1.2.5-el sem tudtál volna felmenni. Menj fel a piratebay-re (google, mert nem tudok ide linkelni piratebay torrentet), és írd be hogy minecraft 1.2.5, ott van olyan hogy "Minecraft 1.2.5 Cracked", azt leszeded, felrakod, az nem fog updatelni szóval tudsz játszani amíg nem lesz 1.3.1-es stabil szerver.
2012. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most peig azt a klienst szdtem le, amit mondtál, próbáltam a .minecraft mappában levő játékot elindítani de azt írja:

"az alkalmazás incializálása nem megfelelő (0xc0000135). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra. Ezzel mit lehet tenni?

2012. aug. 2. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell a Microsoft .NET Framework legalább 3.5-ös verziója.
2012. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!