Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Win XP-t csökkent...

Hogyan lehet Win XP-t csökkentett módban indítani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia első válaszoló nem a windows 7 csökkentet módót kérezte hanem a windows xp-t [link]


(de amugy nem különbőzik egymástól anyira modszer csak gondoltam ide linkelem neked az xp-set)

2012. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen szó nem esik windows 7-ről a cikkben, amit linkeltem. Általános leírás, az összes támogatott windows rendszerre érvényes. Ha az URL alapján gondolkodsz, akkor abba is bele lehetne kötni, hogy a cikk címe angolul van benne, holott magyar nyelvű cikkre mutat. Nem az én dolgom, hogy a microsoft hogyan rendezi a fájljait a webszerveren.
2012. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
F8-at kell nyomogatni még mielőtt elindulna a windows. De a bootolás után persze, bár mindegy, mert úgyis csak a windowsnak számít az F8.
2012. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg fekete a monitor, nyomogasd az F8-at és válassz.
2012. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 2. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!