Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hálózati meghajtókon lehet...

Hálózati meghajtókon lehet keresni fájlokat a Total Commanderben?

Figyelt kérdés
A gépben lévő és a gépre dugott külső eszközökön megy, de szeretnék a megosztott mappákban is keresni!

2012. aug. 3. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem abban is csinálja gond nélkül. 8.01 RC5 x64.
2012. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem 7.55 van, ami ugyan látja a hálózaton lévő meghajtókat, de egyszerre csak egyet tudok kijelölni, ahol kereshet. Viszont az összesen lenne jó. Majd megnézem, hogy honnan lehet beszerezni nem x64-eset.
2012. aug. 4. 11:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos! Telepítettem egy 8-ast, de nem úgy működik, ahogy szeretném. Én a következőket szeretném: tudom a fájl nevét. Tudom, hogy a 3 gép 8 HD-je közül az egyiken rajta van. Szeretném a keresésben megadni az összes gép összes winyóját. Az eredményben pedig kiadja az összes találatot, bárhol legyen is az a megosztott meghajtókon. Ezt meg lehet valahogy oldani? Akár egy másik programmal?
2012. aug. 4. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!