Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan letöltő program...

Létezik olyan letöltő program amivel lehet korlátozni a letöltési sebességet?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam pár programmal, de sajnos nem korlátozták a letöltési sebességet pedig nagyon jól jönne, mert mobilinternetem van, amin a hónap nagy részében 128 kbit/sec a letöltési sebesség, filmeket szoktam vele letölteni, de érezhető, e sebességen órákig tart egy fim letöltése. Közben szoktam Facebook chatelni és MSN-zni, de mostanában mind2 folyamatosan ledobál vagy nem küldi el az üzeneteim, mert a letöltés az utolsó cseppig leveszi a netet. Arra gondoltam, hogy csökkenteném 108 kbit/secre és a 16 kbit/sec az már elég lenne a Facebooknak és az MSN-nek, igaz így kicsivel lassabban jönnének le a dolgok, de legalább menne rendesen a chat, kellene ehhez egy működő program. JDownloadert, Orbit Downloadert próbáltam eddig. Mozilla Firefoxhoz kellene. :)

2012. aug. 3. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

128 Kbit/s sebességgel töltesz le filmeket? Azzal kb. 10-12 óra egy 700 Mb-os DivX film letöltése. Lehet, hogy ezzel nem a kérdésedre adok választ, de 3-5 Mbit/s-os korlátlan vezetékes netet simán kapsz a mobilinterneted árából, szerintem váltsd át, ha van erre lehetőséged. Ha csak mobilinternetre van lehetőséged, akkor válassz olyan csomagot, ami korlátlan böngészést + 100 Gb éjszakai adatforgalmat tartalmaz. Ilyen két év hűségidővel 6090 Ft-ért van. A 100 Gb-ba már belefér jópár film, csak éjfél, és reggel hét óra között kell letölteni.


A kérdésre válaszolva ezt a programot is érdemes megpróbálni: [link] Ennél is beállítható a letöltési sebesség korlátozása.

2012. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint ahogyan gondolhattad, NINCS lehetőségem vezetékes internet kapcsolatra, sőt még vezeték nélkülire sem, csak a mobilinternetre. Melyik szolgáltatónál lehet 100 GB-os mobilnet csomagért előfizetni?
2012. aug. 3. 23:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah és pontosan 14 órába kerül egy 700 MB-s filmet letölteni, 1,4 GB-sat pedig 26 óráig tart leszedni.
2012. aug. 3. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!