Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom meg csinálni a...

Hogy tudom meg csinálni a PhotoFiltre Studioval, hogy, le van fotózva egy sztár vagy egy ember és oda szerkesztem magam? Nagyon Sürgős!

Figyelt kérdés

Olyan képet,hogy van egy ember és én magamat lefotózóm és oda szerkesztem magamat pl mint ezt [link]

Itt is látszik,hogy oda van szerkesztve.De,hogy tudnám megcsinálni?És még azt,hogy ha van valaki azon a képen azt vágjam ki és rakjam oda a képemet?


2012. aug. 3. 21:18
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


1. Berakod az eredeti kép alá második rétegnek a Te fotódat.


A törlés eszköztárral, elkezded törölni a Hires ember képéről azokat a dolgokat amik Téged takarnak, szép lassan előtűnik a hátsó képen lévő dolog (ha TE vagy rajta akkor Te). Ha finoman csinálod elég jó lehet. Ha nem jó helyen vagy mozgasd a hátsó réteget, viszont ilyenkor újra kell "radirozni" az első képet)


2. Megnyitod azt a képet amin Te szerepelsz, kijelölöd magadat (de nem a "Téglalap"-os kijelöléssel, hanem a "Polygon"-os kijelöléssel (minnél finomabb a kijelölés annál pontosabb lesz az átpakolandó rész). Ha kész a kijelölés CTRL+C (másolás) a Hires ember képen pedig CTRL+V (beilesztés) aztán már csak oda kell tenni a hogy jó mutasson és kész is.


3. Ami majdnem ugyanolyan mint a 2 módszer (szerintem ez a legjárhatóbb) : Azonon a képen amin Te vagy, elkezded a körülötted lévő dolgokat lefesteni valamilyen szinnel (lehetőleg olyannal ami nincs a képen pl lila) ha mindent eltüntettél, csak Te vagy és a lila hattér akkor kijelölöd a lila szint, aztán márcsak egy inverz kijelölés van hátra és CTRL+C, CTRL+V a hires emberes képen és odarakod magadat ahová sszeretnéd.


Sok sikert.

Üdv.

2012. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ki is fogom próbálni

2012. aug. 4. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!