Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert szaggatnak most a...

Miert szaggatnak most a videok ha fullscreen futtatom? Eddig nem csinälta.

Figyelt kérdés

Egy kis acer aspire one noteszom van, es eddig a google chrome alatt a youtub-rol es hasonlo oldalakrol ha kitettem egesz kepernyöre akkor problema nelkül müködött, de egyik pillanatrol a mäsikra elkezdett szaggatni es azota is..

Mär csinältam egy takaritäst ccleanerrel, töredezettsegmentesites, meg manuälisan kikapcsolgattam azokat az alkalmazäsokat amikoröl tudom hogy mik.

Valakinek ötlete hogy mivel tudnäm megcsinälni?


2012. aug. 3. 21:30
 1/5 anonim válasza:
Adobe Flash Player, telepítsd...
2012. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első vagyok... még valami: Chorome-eszközök-böngészési adatok törlése. Ezt próbáld ki ;) Good Luck :)
2012. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik videónál jobb katt a flash tartalomra - settings - eneble hardware acceleration a pipát módosítsd.

Chrome általában belső Flash Playert használ, de megoldható, hogy külsőt is elfogadjon. Ehhez about:plugins oldalon a részletes nézetben tudod kikapcsolni a különböző flash pluginokat. Próbálgatni kell melyikkel megy.

Esetleg egy driver reinstall.


Végső esetben megoldható, hogy a Youtube HTML5-ben működjön, a https://www.youtube.com/html5 oldalon bekapcsolható.

2012. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi segitsegeket, driver reinstallt most csinältam eppen, a beällitäsokat meg majd most megprobälom.

Szoval köszönöm az eddigi välaszoloknak!

2012. aug. 4. 13:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lett jobb, de megneztem a firefox alatt tökeletesen müködik teljes kepernyön is, tehät harveresen birnia kellene..lehet a chrome a rossz, pedig mär egyszer ujratelepitettem :(
2012. aug. 4. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!