Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

K.lau13 kérdése:

Miért nem tudom feltelepíteni egyik gépre sem a webcamerás szoftvert?

Figyelt kérdés

Az mondjuk igaz, hogy mindkét gép teli van vírussal, és csak később lesznek újratelepítve. De az egyik be sem olvassa a CD-t, azt nem értem, hogy miért... A másiknál megpróbáltam feltelepíteni, elindult a telepítés, eljutottam a végéig, amikor újra kell indítani a gépet. Újraindítottam, ezután elméletileg ki kéne hogy írja az "utasításokat", hogy csatlakoztassam a webcamerát a géphez, stb. , de ezt nem írta ki. Azért csatlakoztattam a camerát, de semmi. Elméletileg már fel volt telepítve, kirakta az ikonját az asztalra, de amikor rákattintottam, hibát írt ki. Újra elindítottam a telepítést, akkor már volt "Repair", meg "Remove", de amikor végigment mégegyszer, újraindítás után még mindig nem írta ki az "utasításokat", és még mindig hibát talált. Azt még nem próbáltam, hogy letörlöm és megpróbálom újratelepíteni a szoftvert, de nem tudom, lenne-e értelme. Ja igen, olyan is volt, amikor még a telepítés közepénél se tartott, de már kiírta, hogy újraindítom-e a gépet. Volt, amikor újraindítottam, volt, amikor vártam a végéig, és vagy ott is kiírta, vagy csak én újraindítottam, sehogy nem volt jó.


A két vírusos gép mellett nem merem ráfogni, hogy a CD-nek van baja, meg hát az teljesen új amúgy is.


Tudnátok segíteni? Nagyon fontos volna...


Előre is köszi! =)



2012. aug. 4. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb csatlakoztasd a kamerát, aztán indítsd a telepítő CD-t!
2012. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, és most nézem, hogy talán fel sem telepítette, mert C-meghajtón még mindig ugyanannyi szabad hely van, mint előtte. Vagy, csak nem fejezte be a telepítést. Bár nem tudom, mekkora hely kell egy ilyen szoftvernek, de azért egy pár MB biztos meg van...
2012. aug. 4. 11:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja jól van, megpróbálom, köszi :)
2012. aug. 4. 11:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, így már sikerült, csatlakoztattam, befejeztem a telepítést, de még mindig hibát talál. Most mi lehet a baj, ha már egyszer fel van telepítve?
2012. aug. 4. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!