Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szüntessem meg a Nero...

Hogyan szüntessem meg a Nero 8 hibáját?

Figyelt kérdés
Eleinte szerettem ezt a programot de már utálom. Egyfolytában a hülye hibaüzeneteivel nyaggat. Még amikor a Windows Movie Makerbe akarok videót importálni akkor is bedobálja hogy "Fatal error: Installation corrupted - Please reinstall nero". Csakhogy hiába telepítettem újra, akkor se volt jó. Már annyira idegesített, hogy letöröltem az egész nero-t az iobit uninstallerrel, utána csináltam hatékony ellenőrzést is, meg regedittel is töröltem amit csak tudtam. De még így is csak irogatja ezt a baromságot. Légyszíves valaki segítsen, mert használnom kéne videószerkesztőt.

2012. aug. 4. 12:13
 1/3 fantom220 válasza:

Szia nem írtad le hogy milyen rendszeren használód XP vagy Windows 7 ? Mert a XP Akkor lehetnek kompatibilitás problémái .. De én gyanítóm hogy nem megfelelően lett aktiválva a program vagy a program igen csak nem minden része ... Zárójelben enged meg hagy ajánljak neked egy másik programot CD DVD írásra Ashampoo Burning Studio Free 6.80.4312 (magyar) innen tudod letölteni [link]


Videoszerkéztőnek meg Movie Maker ha windows 7-re kell akkor itt [link]


XP-re akkor itt [link] tudod letölteni Remélem segítettem Üdv!

2012. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Windows XP-m van. Kompatibilitási probléma nem lehet. Már korábban is fent volt a Nero 7-es, aztán felraktam a Nero 8-at. Az már lehetséges hogy rosszul lett aktiválva. Hogyan lehet kitörölni a regisztrációs adatbázisból a maradékot?
2012. aug. 22. 20:50
 3/3 fantom220 válasza:

A HKEY_CURRENT_USER\Software részből megkeresed a Nero részt és jobb egér törlés

A HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE részben tedd meg ugyanezt és ha minden igaz törölve lesz sok sikert! Persze a futatásba írd be a regedit szót és enter csak ezt a részt piszkáld ha más piszkálsz, törölsz akkor összeomolhat a rendszer by fantom220!

2012. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!