Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Powerpointban szeretném ha a...

Powerpointban szeretném ha a menü minden oldalon megjelenne a diák bal oldalán, azt hogy lehet megcsinálni? Mert nem csak az első oldalra akarom a menüt rakni, azt szeretném, hogy minden dián látszódjon a menü.

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerkeszd bele a diamintába. :)
2012. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam:) de nincs erre külön menü vagy valami amivel meg lehet csinálni?
2012. aug. 4. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello!

PowerPoint 2003-ban tudom a választ:

1: Vágd ki a menüt.

2: Nézet/Minta/Diaminta

3: Illeszd bele a mintába!

Egyébként is, a PowerPoint speciális mintával is rendelkezik. Így alkalmazod (ha rajta van a merevlemezeden):

1: Tervezés (az eszköztáron)

2: Tallózás... (lent)

3: C:/Program Files/Microsoft Office/Templates/1038, majd nyisd meg a Group Home Page.pot fájlt.

4: A diamintában szerkesztheted a menüt.

Remélem tudtam segíteni.

2012. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia,

Nekem angol nyelvű verzió van (2003-as), és nem találtam meg ezt a fájlt: Group Home page.port, szóval elakadtam itt.

2012. szept. 7. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Innen töltheted le:

keresd ki a Google-ban (írd be: Group Home Page.pot). Nem azt fogja megtalálni, hanem Group Home Page port. Katt az Inkább erre szeretnék rákeresni:....

Az első, 4shared felé mutató linkre kattintva letöltheted.

2012. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!