Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valakinek van olyan programja...

Valakinek van olyan programja vagy linkje ahonnan megszerezhető egy Mp3 kicsinyítő?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Megvágni, szüneteket keresni, a tömörítésen változtatni:

[link]

2012. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
WinRAR
2012. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem Mp3 kicsinyítő, hanem hangszerkesztő. Sokan az ingyenes és magyarul is tudó Audacity-t ajánlják, én személy szerint hosszú évek óta a nem ingyenes, magyarul nem beszélő, de annál többet tudó GoldWave programot használom.
2012. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismerem az audacity-t és az vágásra való nekem kicsinyítő kellene amitől kevesebb helyet foglal a zene
2012. aug. 4. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem az Audacity-t, de a hangszerkesztők általában képesek különböző bitsűrűséggel (32-től 320-ig) állandó, azaz Constant Bit Rate-vel (CBR) mp3-ba menteni. A konvertáló programok pedig ismerik a változó, azaz Variable Bit Rate-t, ez a Contant Bit Rate-hez képest azonos minőségben konvertálva kevesebb helyet foglal, azaz kisebb méretű.

De te ugye megvágni, szüneteket keresni, a tömörítésen változtatni akarsz, ezeket együtt pedig csak egy hangszerkesztő program tudja.

2012. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Contant = Constant
2012. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!