Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meglehet ezt oldani a Cod 8...

Meglehet ezt oldani a Cod 8 túlélésmódban?

Figyelt kérdés
A kérdésem hogy van-e hozzá olyasmi hogy God mód vagy végtelen lőszer.Mert eddig at Underground pályán 29 kör a csúcs és szívesen kipróbálnám "csalással" is főleg God móddal.nem vagyok olyan cheats-elős fajta de ebben tetszene nekem.

2012. aug. 4. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos konkrét választ nem tudok adni, csak egy gondolatmenetet: csalsz - ezzel minden akadályt át tudsz lépni és úgysem halsz meg - nincs kihívás - nincs játékélmény, csak a dara szintről szintre, ami monoton és unalmas lesz.
2012. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a VAC bannolja a fenébe, és utána késő bánat.
2012. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A cod black ops-ban is 121körig trancsíriztam a zombikat és nem untam god és give all csalással.
2012. aug. 4. 20:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval nincs ilyen mi az NAGY KÁR.
2012. aug. 4. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok hozzá, ha te ilyen helyen "csaláshoz" kérsz tanácsokat. Sajnos, ezért tartott a cod ott, ahol... Én is játszom vele igaz,hogy hamar ki is lépek, mert tele van csalókkal, pl. mw3. És ez a tipikus szöveg,hogy "nem vagyok olyan cheats-elős fajta". De, te az a fajta vagy,kár is tagadni. Kb ennyit rólad.
2012. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak sajnálni tudlak apukám.
2012. aug. 5. 22:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és már megoldottam.
2012. aug. 5. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!