Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van mindeki rá izgulva...

Gajcsu kérdése:

Miért van mindeki rá izgulva win7/8-ra mikor xp még mindig utoléri win7/8-at?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 20:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%

Miben?

Állításod linkekkel, vagy magyarázattal bizonyítsd.

2012. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Utoléri mi, az értelmi színvonalad a homályt.
2012. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%

jó kis oprendszer még mindig az xp,semmi baj nincs vele.a 7 is szokott hülyéskedni.a 8 meg 1 nagy kalap sz@r pc-re meg laptopra,nem lehet mindenki tele pénzel,hogy vegyen magának valami hiper szuper mindent tudó,érintős telefont.


nekem fenn van mind az xp is meg a 7 is,és nem nézem többre a az újabbat.igaz,hogy van közük korkülönbség (min 7 év számításaim szerint, a 8-nál meg 10)

2012. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
tapasztalatból mondom mert win7-ről mindig vissza térek xp-re meg sok idióta kérdésből hogy elindul ez vagy az win7 x86/64-esen xp-ről tudom hogy elindul az a program/játék amit szeretnék +xp nem akadékoskodik folyton ha inditok valamit és normálisan tudok netezni torrentt mellett
2012. aug. 5. 07:14
 5/28 A kérdező kommentje:
bármilyen eszközt csatlakoztatok a gépre hamarabb találok rá drivert
2012. aug. 5. 07:16
 6/28 anonim ***** válasza:

Gyenge a géped!

A W7-nek természetesen magasabb a rendszerigénye, csak sokan egy gyenge gépre is felrakják, és utána nyavalyognak, nem megy a böngésző+torrent+játék egyszerre.

Az UAC pont téged véd, de kikapcsolható.

Drivert találsz a W7-hez is, és itt az automatikus driver keresés is egész jól müködik.

Kompatibilitás állítható, és elindul szinte minden.


A W7 nagyon jó lett!

A W8 felhasználói felülete nekem se tetszik, érintőképernyőre, átlag usernak jó, de asztali gépen nem praktikus.

2012. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Tapasztalat az semmit nem ér, mindenki más és más programokat használ, nekem pl. több száz régi játék és program tökéletesen elindult, még a kompatibilitást sem kellett állítani.

Arról meg, hogy torrent mellett nem tudsz netezni, nem az op rendszer tehet, hanem a neted lassú.

2012. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
van olyan,amikor a torrent felnyomja a processzort 100%-ra,és akkor nemhogy a net,hanem semmi se akar megmozdulni a gépen.de általában jó szokott lenni,semmi baj vele.ugyan úgy megakad 7-en meg XP-n is.
2012. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
két magos amd athlon 64 x2 dual core proci 5000+ 3gb ram alaplap gigabyte s-series ma78gm-s2h eah5450 silent vagy gt220 videókari gyenge gép? ne röhögtes. xp alatt röhögve fut ezen a gyenge gépen a legujjabb batman játék.
2012. aug. 6. 19:28
 10/28 A kérdező kommentje:
netem 50-es upc (bocs a reklámért)
2012. aug. 6. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!