Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el az Assassin...

Zett40 kérdése:

Miért nem indul el az Assassin's Creed 1?

Figyelt kérdés
Több verzióval próbáltam, felrakom, crack-elem, feldobja az ubisoft autopatch-et, és kéri a dvd-t ha indítani akarom. Ha kiírom dvd-re akkor is. Ha nem patch-elem, akkor hibaüzenetet ír és azért nem indul. Valami ötlet?? Win 7 32 bit. Memóriával, meg ilyesmikkel nem lehet gond, a többi része simán ment.

2012. aug. 5. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Patchelés után újra kell crackelni, méghozzá a patch verziójához való crack használatával. GCW-n megtalálod, 1.02-est keress.
2012. aug. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom összehozni. Felrakom az 1.02-es patch-et, utána crack-elem, hibaüzenetet ír ki. Ha nem crack-elem akkor kéri a dvd-t.
2012. aug. 5. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen hibaüzenetet ír ki?
2012. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Parental controll settings denied acess!" Ez az után van hogy felrakom, crack-elek, patch-elek, megint crak-elek. Ha patch után nem crack-elek újra akkor a dvd-t kéri. Ha meg az elején nem crack-elek akkor a patch-et nem rakja fel.
2012. aug. 5. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Az üzenet azt jelenti, hogy a szülői felügyelet letiltotta a játékot. Ha gyerek vagy, és a szüleid úgy állították be a rendszert, hogy 18+-as játékokkal ne tudj játszani, akkor az van a dolog mögött.


Ha felnőtt vagy, szülői felügyelet beállítások nélkül, akkor valami nincs rendben a rendszereddel, de ez nem a crack, és nem a játék hibája, hanem a windows nem hagyja elindulni.


A problémáról nem sokat lehet találni neten, mert nagyon kevés embernél fordul elő. Egy helyen találtam olyat, hogy vista kompatibilitást emlegettek. Megpróbálhatod vista kompatibilis módban futtatni, vagy ha úgy futtatod, akkor ne tedd.

2012. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Átállítottam vista kompatibilitásra és végre elindult. Köszönöm szépen a segítséget.
2012. aug. 5. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!