Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet baja a steamnak?

Mi lehet baja a steamnak?

Figyelt kérdés
be akarok lépni és ezt írjaki:Could not connconect to steam network this could be due to a problem whit your internet connection, or with the steam network ( van internetem)
2012. aug. 5. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Windows 7, ha azon vagy akkor nem támogatott válts Xp re :)
2012. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 haaat ***** válasza:

Szia!


Lehet elszállt egy adatparkjuk, vagy feltörték, vagy csak a nemzetközi sávszélességgel vannak gondok.


Ha túl sokan panaszkodnak, tuti meg fogják csinálni minél hamarabb.

2012. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Elsőnek üzenem,hogy a windos 7-nek, semmi, de semmi köze nincs hozzá. Én win7-en is használom a steam-et, és tökéletesen működik. Sőt, még win 8 release preview-on is kipróbáltam, és ott is megy.


A kérdésre visszatérve. Nos, a steam elég gyakran "csinál" ilyen furcsaságokat. Sajnos nem a legjobb program, de ez van, ezzel kell együtt élni.

2012. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1. válaszóló nekem XP-van :)
2012. aug. 5. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!