Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA IV (gta4) nem indul el. A...

ASD ASDD kérdése:

GTA IV (gta4) nem indul el. A sorszám (5367) nem található a DLL-ben (xlive. Dll)?

Figyelt kérdés
Különböző oldalakról már szedtem le xlive.dll-t már egy programot is töltöttem le ami dll-eket javít és azt irta h kivan javítva,de még mindig nem indul el.Nem patcheltem vagy iesmi.Valaki ha tud segíteni légyszives segítsen!Előre is köszi!

2012. aug. 5. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem programot leszedni hanem olyan cracket amibe az van ha úgy sem jó akkor próbáld meg újratelepíteni ha úgy sem jó akkor tölts le egy újjat.
2012. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam le de amúgy a Dirt3-nál is xlive.dll hibát irt ki.de köszi kipróbálom :D
2012. aug. 5. 20:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Ójee :D sikerült köszi :)
2012. aug. 5. 20:27
 4/5 anonim válasza:
100%
KÉRLEK ÍRJ ÜZENETET NEKEM IS EZ A HIBÁM, KÉRLEK ÍRD LE MIT CSINÁLTÁL H MŰKÖDIK! (:
2012. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norbii96 válasza:
hogy csináltad meg? nekem sem megy
2013. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!