Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítsen! AppLocale...

Valaki segítsen! AppLocale vagy miszösz?!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy letöltöttem egy visual novelt (játék), és sehogy sem akar elindulni. Kezdetnek minden jó volt, úgy csináltam mindent, ahogy egy fórumon írták (és ott a legtöbbeknek működött is rendesen), és amikor az update file-t és a cracket beraktam, kiadta a játékablakot, de vagy egyből kikapcsol, vagy kiírja a runtime errort. Már vagy 6-7x újraraktam, semmi, újraindítom a gépet miután fent van, semmi... De utána néztem, és lehet, hogy tényleg az a bibi, hogy nincs fent az applocale? Azt viszont már tényleg ötletem sincs, hogy hogy tudnám felrakni... Esetleg van, aki jártas ebben és tudna segíteni? Vagy valami tipp, hogy W7-re hogy kell felrakni az applocale-t? (Tévedés ne essék, utána néztem, de egyszerűen már nem tudtam követni...) Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni!

2012. aug. 5. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Pedig Applocale-t elég könnyű felrakni. Letöltöd, telepíted, kész.


Ha telepítve van, start menüből/asztalról elindítod, betallózod a játék exe fájlját, kiválasztod a japán nyelvet (ez az utolsó a listán - nem vagyok biztos benne, de ehhez elvileg a gépeden telepíteni kell a japán/ázsiai nyelvi csomagot) majd az utolsó oldalon pipa a shrotcut-hoz és akkor a start menü applocale mappában létrehoz egy parancsikont a játékhoz, így már nem kell minden alkalommal ezt a kis procedúrát végigcsinálni.


Plusz mondhatni alapkövetelmény, hogy a játékot ékezetektől, speciális karakterektől mentes mappába tedd. Pl: c:\games\jatekneve

2012. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!