Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 egyedi tartalom?

Sims 3 egyedi tartalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Összetett egyedi tartalmakkal kapcsolatos problémám lenne . (Az összes eddig megjelent nagy kieg megvan,cuccok közül csak a Katy Perry<-ez a legfrissebb,alapjátékom 1.34-es. )


1. Store-os formátumú,sims3pack kiterjesztésű fájlaim vannak.Hiába kattintok rájuk százszor,nem jelenik meg az indítópult rajta a tartalommal.Tudni kell,hogy ezeket a sims3packokat nem store-ból szerváltam.Ilyenkor hogyan telepíthetném őket?


2.Vannak modthesimsen package fájlaim is.Ezt a resourcos,mods-package nem tudom mit próbáltam,ami van a mysimsen,de nem jött be,nem is tudom,hogy jól csináltam-e,igazából nem jött le nagyon,hogy mit hová kéne tenni .... Régen működött pedig,akkor a házi kedvenceknél voltak ezek a mods,packagés ügyletek,később telepítettem a vár a színpadot meg a Katy Perryt,és úgy is működött tovább.Most tulajdonképpen mit is hogyan kéne tennem,hogy működjön?

És még valami.Ha Lunar Lake-et akarom telepíteni,ezt írja ki:

[link] Mit csináljak?

Köszönöm előre is ! :)



#sims-3-egyedi-tartalom-probléma-
2012. aug. 6. 07:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Na,az 1-es pontot sikerült megoldanom Lunak Lakessel együtt,de van egy sims3pack fájlom,ami most sem akar települni.Vele mit lehetne kezdene? Pont az lenne a legfontosabb.
2012. aug. 6. 08:11
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen már kérdésem!
2012. aug. 6. 15:51
 3/3 anonim válasza:

Na ezt már nekem is kiírta nem tudom miért. de a legnagyobb problémám hogy nem indul el a játékom a telepített egyedi tartalom után.........

Pedig az összes kiegészítő rajta van.....

Nem tudja valaki miért??????

2014. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!