Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki hogy van megelégedve a win...

Ki hogy van megelégedve a win 7-es minialkalmazásokkal?

Figyelt kérdés

én nekem 2 db van kint az asztalon. egy cpu/rammérő és egy jegyzettömb (kisebbik fajta, állandóan üres. nézem, hogy mi eszi annyira a gépet és megdöbbentett, hogy ez a 2 alkalmazás már 275.500k-nál jár és csak növekszik. 4gb ramom van és egy 2 magos procim, de akkor is ledöbbentem.

ti hogy vagytok vele?


2012. aug. 7. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elvagyok velük. Kettőt használok, a RAM-ot nem hiszem hogy nagyon eszik, 2 giga memóriám van és itt egy kép, mikor mennek ezek meg a uTorrent

[link]

2012. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten kedvelem őket. Mondjuk lehet, hogy az is közbejátszik, hogy van egy frankó jegyzetszerűségem, ami kiválóan pótolja azt a hiányosságomat, hogy 3 perc alatt képes vagyok elfelejteni, hogy holnap mennem kell egy Szeparatista gyűlésre a csillagrombolómmal... :D :D

G.

2012. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem van 61folyamat:D persze megy a google chrome is ami van 5-6ba jelenik meg
2012. aug. 7. 19:31
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, én is azért jegyzetelek:D

amúgy kicseréltem az eredeti win7es re és sokkal lejjebb ment a ram

2012. aug. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!