Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Xp telepítési hiba?...

Windows Xp telepítési hiba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Adott egy pc amire szerettem volna újrarakni az xp-t. Csakhogy, miutan leformáztam az erre kialakított particiót, és elkezdi a fájlokat másolni mindig kihagy párat (spnike.dll, spiro600.dll, spiro800.dll, stb). Csereltem lemezt is de így sem másolja ezeket. Már 3 telepito lemezt kipróbáltam, de semmi. Kicsereltem az olvasót, ( ugye jumperolás sem maradt ki) de semmi. Kicsereltem az IDE kábelt, de semmi. Nincs a gépen semmi más op rendszer. Mi lehet a baja? Kérem segítsetek. ( a nyelvi hibákért elnézest, de telóval nem kó

önnyű gépelni)



2012. aug. 7. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

"Csakhogy, miutan leformáztam az erre kialakított particiót, és elkezdi a fájlokat másolni mindig kihagy párat (spnike.dll, spiro600.dll, spiro800.dll, stb)"


Mi? Mit hagy ki? Honnan tudod, hogy kihagyja? Nem működik a rendszer? Nem települ föl? Kifagy, megáll? Milyen gépre teszed az XP-t? Biztos, hogy nem fut rajta a Win7?

2012. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sima asztali PC konfigot nem tudok írni róla. Nem fagy ki, csak egyszerűen kiírja, hogy: A telepítõ nem tudja másolni a következõ fájlt: spnike.dll. De nem csak ezt az egy dll-t nem akarja másolni. 3 lemezről sem! Xp-rõl van szó, kipróbáltam a lemezeket másik gépen ott simán beolvasta ez az olvasó
2012. aug. 7. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen ilyen nekem is volt. Sőt olyan is hogy feltelepült de egy csomó mindent kihagyott telepítés közben.:S Kiprobáltam vagy 5 telepítő Cd-t :S Végül egy angol nyelvű Xp települt fl rendesen azóta mind a 3 gépemen az az Xp van és tökéletesen müödik. :)
2012. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
privátban elküldtem:)
2012. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Azért van, mert nem jól írod ki vagy nem tudom. :S Én PowerISO-val szoktam :D azzal biztos h jó lesz.
2012. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat, leszedtem az op rendszert és ez végig is ment. 1000 köszönet érte!!!
2012. aug. 10. 19:18
 7/7 paracletos válasza:
El kérhetném én is?
2013. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!