Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a microsoft csomag már...

Ha a microsoft csomag már telepitve volt a gépre, de nincs meg minden alkalmazás, most mégis kéne, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak Microsoft Office és Powerpoint van, nekem viszont szükségem lenne az excel és access programokara is. mi a teendő?

Muszáj újratelepiteni az egészet?


2012. aug. 8. 08:49
 1/3 2xSü ***** válasza:
Egyszerű, behelyezed a Microsoft Office telepítőt, és követed az instrukciókat. Mindegyik verzió telepítése kicsit más, de mindegyiknél van lehetőség új összetevők hozzáadására, eltávolítására.
2012. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:
52%

Csak a pontosítás véget:

Nincs olyan, hogy „Microsoft csomag”. Az sem értelmezhető, hogy „csak Microsoft Office és Powerpoint van”, hiszen a Microsoft Office egy szoftvercsomag, ami magában foglalja a Powerpointot is, meg a Wordöt, Excelt, Accesst, Outlookot, illetve változattól függően még egyéb komponenseket.


Egyébiránt érdemes azért jól átnézni a Start menüt, mert én nem tartom kizártnak, hogy amúgy telepítve vannak az általad keresett programösszetevők is, csak nem találtad meg a parancsikonját.

2012. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nincs feltelepítve, megnéztem. Valószínű aki annó felrakta nem gondolta hogy szükség lehet rá.
2012. aug. 8. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!