Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen számítógépes játékok...

Adam934 kérdése:

Milyen számítógépes játékok vannak amivel egy 7 éves fiút le lehet kötni?

Figyelt kérdés
Kritérium: lehetőleg autós legyen, könnyű, fusson win7-en. Eddig unokaöcsém a nfs most wanted-del játszott de az neki nehéz, lehet megpróbálom a Lego recer-t meg amit ajánlotok. Tudom kicsi még a játékokhoz, de már eléggé elkapatták és muszáj kitalálnom neki vmit.

2012. aug. 8. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

egy 7 évesnek jobb lennének a fizikai mozgással összekötött játékok. pl. táncszőnyeg, vagy konzoloknál Wii / Move / Kinekt alapú játékok, ahol fél-1 óra alatt kitombolhatja magát.

vagy akár ki a természetbe, foci / tollaslabda / frizbi / akármi...

ha feltétlenül szgép előtti játék kell, akkor Lego racer jó választás, esetleg Mario Kart, vagy nem autósként a régebbi (90es évekbeli dos alapú) Disney platformjátékok (Aladdin, Oroszlánkirály stb.)

2012. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom h szabadtéri játékokat kéne játszani vele, de ha meglátja a gépemet teljesen megőrül és alig lehet vele kommunikálni :D de majd ha sok pénzem lesz beruházok egy táncszőnyegre vagy wii-re :D :D
2012. aug. 8. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:

fiúnak tánc szőnyeg? egyébként, az nfs. nek több része is van, ajánlom azokat is. de pl autós játékok: Dirt, F1 több része, ezeket ajánlom. Lego Racer nagyon gagyi, én is játszottam vele, de nem kötött le... bár, igaz, hogy én kis koromban is inkább a gta-t, obliviont stb.t nyomtam.

12/f

2012. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

25 éves férfi vagyok, baráti társaságom szintén e körüli korosztály, mégis egy-egy buliban előkerül 2 szőnyeg is, és toljuk egymás ellen. magasabb szinten nem az a rózsaszín barbis egyet balra egyet jobbra tinglitangli, mint ahogy elképzeled...

2012. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lego Racer lehetséges Verdák 2
2012. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!