Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le mindig a gépem?...

Anonymus123456789 kérdése:

Miért fagy le mindig a gépem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Win 7 home premiumom van és kb. 2 napja mindig lefagy, ha játszom, ha netezek, ha nem csinálok semmit, ha lefagy akkor nem működik a ctrl+alt+deletee sem... ujra kell inditanom a gépet, van amikor ujrainditom belemennék a mozillába és 1ből lefagy.. nem értem mi lehet a hiba? avast vírusírtóm van! Szóval ezt nem értem... remélem megértem a válaszok alapján, előre is köszönöm!
2012. aug. 8. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen a géped?

CPU:?

RAM:?

stb...

2012. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hp pavilion g6

cpu: intel pentium, dual core 2.1 ghz

ram: 4gb

2012. aug. 8. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok mást mint hogy rakd újra vagy vidd szervízbe
2012. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megérett a format+install.
2012. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegnap állandóan ezt csinalta amit leírtam.. ma meg még 1szer sem.. nem tudom mi van vele.. de még várok 1 kicsit és ha nem lesz jó akkor visszaviszem :)
2012. aug. 9. 10:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon felmelegszik a proci!
2012. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mitől melegedhet fel? De akkor mit kell vele csinálni? bocsi, de nem értek nagyon hozzá :D :)
2012. aug. 10. 08:46
 8/8 keszabi válasza:
ugyanez volt nálam is xp-én. Külföldi fórumon olvastam, hogy az avast egyik frissítése bugos lehetett, ezért mikor frissítené magát lefagyhat az egész rendszer. Gép bekapcsolás után állítsd le az avastot aztán szedd le! Én feltettem egy másik víruskeresőt azóta nincs probléma.
2012. aug. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!