Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom megnézni a gépemen,...

Hogy tudom megnézni a gépemen, hogy milyen videókártyám van?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:

Letöltöttem a The Sims 3-at, és kiírta, hogy elavult a vid. kártyám és nem tudok játszani a játékkal. Most elkezdtem letölteni a The Sims 2-t, és a torrent oldalon le van írva, hogy "Videókártya: 32MB DirectX 9.0b-compatible "

Csak az a baj, hogy nem tudom, hol kell leellenőrizni, hogy nekem megvan-e 32MB.

HELP PLS!!!!


2009. júl. 20. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Jobb klikk az asztalon, tulajdonságok, beállítások fül, speciális, adapter fül, és ott elvileg ki lesz írva hogy milyen kártya van a gépedben.
2009. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget, pont 32 MB a vid. kártyám :-)))))
2009. júl. 20. 16:01
 3/6 anonim válasza:
5%
Lehet hogy jó régen tetted fel a kérdést, de akkor se tölts játékokat, én már jártam úgy h letöltöttem L4D-t nem vitte, erre megvettem és azt pedig vitte. Ugyh ezt mindenkinek mondo, aki ezt olvassa: NE TORRENTELJETEK!
2011. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AcSmog válasza:
100%

hát figyelj,van erre garancia? lehet csak véletlen játszotta le az L4D-t,vagy rosszat töltöttél nem crackeltél jol stb.

nekem pl nem játsza le Assassins Creed-et megvettem és aztse játszotta le. szóval erre nincs granacia ;) lehet nem fut a gépeden a BF3 megveszed 12ezerért és azse fut.PÉNZKIDOBÁS

2012. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani, hogy ha torrentezel akkor az mindenképp rossz. Jó torrent oldalt kell keresni(lehetőleg magyart) és akkor mindjárt jó kis dolgokat találsz. Egyébként is ha elolvasod a commenteket amiket írtak az adott torrentről akkor meg tudod állapítani hogy jó e vagy rossz. PL.: ha azt írják hogy: Good, Works 100%, thanks man. Thanks, meg ilyenek akkor az valószínű hogy jó. De ha ilyet írnak hogy: VIRUS, doesn't work. don't download, akkor az nem jó.

Én például minden játékot torrenttel szereztem meg. Nagyon kevés játékom van amit megvettem. És sose buktam be vele. Sose volt problémám a torrentezéssel.

2015. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem sincs a torrentezéssel bajom
2016. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!