Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Audition hogyan kell...

Adobe Audition hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés

Adobe Audition 3.0 van a gépen és a napokban vettünk egy Creativ Balster X-fi 5.1 külső hangkártyát.

Feltelepítettem a gépre és tökéletesen működik is a gond azzal lenne,hogy nem tudom mit hogyan állítsak be,hogy mikrofonnal a hangkártyán keresztül jó minőségben vegyen fel.

Eddig a felvétellel nem volt gond,nem csúszott csak a minőség volt gyenge.Most viszont nem tudom beállítani mert vmi folyton nem stimmel.

Sikerült elérnem,hogy felvegye de kegyetlenül csúszik.

Nagyon örülnék ha valaki elmagyarázná mit csináljak.


2012. aug. 8. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A hangkártya drivere körül keresd először a baj forrását..töröld le.tedd fel megint.

Ha így sem lesz jó, akkor vidd át egy másik géphez, pl ami nem win hetes, hanem esetleg XP-s.

Azon is próbáld ki az audicity-vel.


Ha ott is csúszik a cucc, akkor valami gond lehet a külső kártyával. Nekem SB Audigy S2 van, azzal soha nem volt még ilyesféle bajom, sem audicityvel, sem auditionnal.


A gép: amd turion x2 2,2GHz, 960MBRAM(DDR2) Szóval nálad is mennie kellene rendesen... :/

2012. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi.

Amúgy lehet a win 7 a baja? Mert minden kompatibilis vele.

Ezekre direkt odafigyeltem.Sajnos nincs lehetőségem másik gépen kipróbálni de akkor újra teszem a hangkártyát.

2012. aug. 8. 21:14
 13/17 anonim ***** válasza:

Előfordulhat...bár az enyém XP-n volt legtöbbet használva, most win 7 home premiumon (32bit)-en megy...nincs baja...

Illetve a windows 8 bétával sem volt baja.

2012. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyébként mit értesz azon, hogy csúszik??

Hangmintát nem tudsz adni?


Ha tudsz tegyél fel:

[link]

2012. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kitolódik a hang.Nem ritmusra szól.Elcsúszik.
2012. aug. 8. 21:29
 16/17 anonim ***** válasza:

Aham...akkor olyat próbálj esetleg, hogy rögzíted az éneket és időben hozzávágod a többihez.

Így nehezebb jelentősen a dolog, de nagyban is így csinálják állítólag.

Mondjuk az ilyesmit egérrel nehéz..kéne egy kontroller.protools.

2012. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Töltsd le a repear nevű programot és menni fog, ott vághatsz, másolhatsz illeszthetsz, hangot javíthatsz. szerintem tökéletes és nem nagy gép igényű. full zsír a program.
2015. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!