Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ilyen programot?

Tudtok ilyen programot?

Figyelt kérdés
Az anyám általános jogú felhasználó értelem szerűen én vagyok a rendszergazda és ő is sokat használja a gépet viszont amikor én is be vagyok jelentkezve kikapcsolja a gépet. Win7-et használok belehetne állítani valahol hogyha én is be vagyok jelentkezve ő ne tudja kikapcsolni a gépet?

2012. aug. 8. 21:07
 1/4 Hulioboy ***** válasza:
Szerintem kicsit megcsavartad ezt a kérdést, és sokan nem értik... Gondolom egy gépről beszélünk, de akkor hogy vagytok mindketten bejelentkezve? Vagy csak egyszerűen csapj a kezére :))
2012. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát két felhasználói fiókkal gondolom...

nézd én nem hiszem, hogy van ilyen program, de szerintem mindenképp az lenne a legcélravezetőbb megoldás, ha megkérnéd, hogy "Anyu, ha befejezed, könyörgök már h ne a kikapcsolásra menj, hanem a kijelentkezésre. Köszi"

2012. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdés valóban érthetetlen. 1 gépen be lehetnek jelentkezve 2-en de egyszerre csak 1 fiók "működhet" értelemszerűen.


Nem értem.

2012. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen 1fiók működik de én nem mindig vagyok ott és kikapcsolj hiába kérem meg (ilyenek a szülők) egyszerűen én torrentezek az enyémről ő odaül nyom egy felhasználó váltást át az övébe és amikor ő végez kikapcsolja és ezt kéne megakadályozni vmi beállítással
2012. aug. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!