Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Program módosítást hogyan...

Program módosítást hogyan bírnék végrehajtani ezen?

Figyelt kérdés

A Program neve: Device: AOM: Titans 1.02 +12 TRAINER

Forrás: [link]

( Letöltésnél azt írja hogy veszélyes lehet, nekem legalábbis, de én leszedtem, Avast! megvizsgálta és nem talált semmi.)

Tehát van itt egy ez a program 30kb az egész. Ha elindít oldalt vannak olyan fülek hogy "Food "Wood" "Gold" "Favor"

A Food-Wood-Gold-ot ha benyomom a Trainer a játékba 99999-et ad fából kajából ill. aranyból. Azt szeretném megoldani hogy ne 99999 hanem mondjuk csak 500-at adjon. Ha pedig a Favorra megyek ne 100-at hanem 10-et. Nem gondolom hogy túl nehéz lehet megcsinálni csak azt se tudom milyen programmal lásak neki. Ha valaki unatkozik, vagy gyakorlás kép megcsinálná annak megköszönöm és totjoz13@gmail.com címen örömmel fogadom.



#Programmódosítás
2012. aug. 9. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mind rohadt szép, és rohadt jó, de miért nem a sima cheat kódokat használod? Ott meg lehet adni a pontos mennyiséget...
2012. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért jelez a vírusírtó, mert valami egzotikus packerrel van tömörítve (themida, pl). Abba pedig nem fogsz tudni belenyúlni, és még nekem sincs rá fél napom, hogy ingyen megcsináljam neked.
2012. aug. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hiew, ollydbg és még pár kisebb tool kell egyébként ilyesmihez
2012. aug. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert online ez működik a sima cheat nem... de a 99999 szembetűnik 500 nem.
2012. aug. 9. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Aha... Szóval online akarsz csalni? Hát ásd el magad...
2012. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!