Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel-tudósok! Milyen billenty...

Excel-tudósok! Milyen billentyűparanccsal lehet egy konkrét számú sorra ugrani közvetlenül, és milyennel egy konkrét betűjelű oszlopra?

Figyelt kérdés

Érthetőbben példával:

Ha tudom fejből, hogy nekem a 3511. sorban lévő információkra van szükségem, oda kerülhetek egy billentyűparanccsal, ahelyett, hogy a gördítősávon játszok az egérrel?

Vagy ugyanez oszlopot tekintve. Ha a BC oszlopra van szükségem, hogy érhetem el leggyorsabban?


Segítséget előre is köszönöm!



2012. aug. 9. 12:12
 1/2 anonim válasza:

A függvények szerkesztési sorának elején láthatod az aktuálisan kijelölt cella címét. Megnyitáskor: A1.

Ha ide egy másik érvényes címet írsz, például A100 akkor az "A" oszlop 100-adik sorára ugrik. Ha a cím mezőbe más nevet írsz, például "összeg" akkor a legördítő nyíllal kiválaszthatod és rögtön oda ugrik. Ezután számolásnál is használható: =összeg+C19 képlet érvényes lesz.


Üdv!

2012. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Zseni vagy!

Milyen egyszerű megoldás! És a plusz infó is nagyon hasznos, azt sem ismertem, de tetszik, fogom használni!

Köszönöm!

2012. aug. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!