Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindig azt mondják hogy...

Mindig azt mondják hogy csalok CoD4-ben?

Figyelt kérdés
A tényleges kérdés az hogy megoldható-e az hogy egy webkamerával filmezem a monitort, közben az admin pedig tudja nézni (mondjuk skypeon) hogy csalok-e? Mekkora sávszélesség kell a kamerának? Nem nő meg tőle a pingem?

2012. aug. 9. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy nőlj fel és játsz Battlefield-el.
2012. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
inkább a kérdésre válaszolj, (játszom bf3-at is)
2012. aug. 9. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Frapssal készíthetsz gameplay videót, ami később elküldesz neki e-mailben, FaceBookon, floppy-n, stb.

G.

2012. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor azt mondja hogy akkor nem csaltam, ezért próbálnék élő képet
2012. aug. 9. 16:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan ha ő spectate módban van, akkor gondolom van lehetősége téged FPS nézetben nézni. Na, ha ezt összehasonlítja az általad küldött videóval, akkor már tudja, hogy az akkor készült, amikor te mondtad.

G.

2012. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem egészen mert spec-ben nem látszik ha wh-zom, a piros négyzetek vagy mik, de a kamera felvételén látszana ha wh-znék.
2012. aug. 9. 16:38
 7/11 A kérdező kommentje:

bocs

félreolvastam igazad van de engem ez a megoldás érdekelkne amit írtam. megoldható?

2012. aug. 9. 16:39
 8/11 tpeti1996 válasza:
Ha az admin éppen nem vak akkor specben látja hogy ki whzik és ki nem. Azért az gyanús ha vki lekövet egy másik embert a falon.
2012. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ne csalj!
2012. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem csalok. Csak tudom hogy hol fog jönni és már előre benézek oda. Most találtam az xfire közvetítést ami sztem jó lesz nekem ha sikerül összehozni.
2012. aug. 15. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!