Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Flashelt Xboxom van. Van rá...

Flashelt Xboxom van. Van rá fifa12-őm ami nem eredeti. Tudok online játszani? És egyébként mit jelent az, offline? Mert az úgy tudom h tudom azt használni .

Figyelt kérdés
Köszi! Olyan kommenteket nem kérk h : Miért nem veszed meg 15ezerér??!

2012. aug. 9. 15:55
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg ha tört akkor online nem tudsz játszani. Pc n is ugyan így van szóval xboxon is így kellene lennie. Offline pedig (nem vagy internet közelben) ebben az esetben nem tudsz multizni.
2012. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudsz játszani, felejtsd el.

15 ezreket böfögni viszont nagyon tudsz, azt látom.

[link]

2012. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondtam h nem. Kérek ilyen kommentet! Ez tartsd meg magadnak!
2012. aug. 9. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem, te a szokásos kamu hazugságot írtad, hogy 15 ezer minden játék, mire belinkeltem neked, hogy valójában már 6 ezerért megvehető, ami abszolút nem pénz érte. Ha még ez is sok vehetsz 11-et vagy 10-et, nagyjából ugyanazt az élményt nyújtja csak még olcsóbban.

Szívesen.

2012. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!