Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a jó a minecraftban?

Mi a jó a minecraftban?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból letöltöttem és kipróbáltam, hát hánynom kell tőle. Ráadásul nem is tudok semmit "csinálni", nem engedi kombinálni a nyersanyagokat. Komolyan, mi a jó benne? Ráadásul undorítóan néz ki.
2012. aug. 10. 08:52
 1/9 s'LixX válasza:

Sok 10-11 évesnek tetszik (és a nagyobb korosztálynak is). Vannak texture packok, amik a grafikát szépen feldobják.

Miért jó? Nagyon jó dolgokat lehet építeni (és videókat készíteni róla, amit látunk is a YT-n szép számmal...)

Példa:

http://www.youtube.com/watch?v=FtqV58CbhXw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=veu6DfOTNv0


Ki lehet élni benne a kreativitásodat :)

2012. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lego.

Szerintem ennyi. Minden gyerek szeret Legozni.

G.

2012. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ki lehet élni benne a kreativitásod, vöröskő segítségével rengeteg bonyolult, jól működő dolgot lehet csinálni, pl. Számológép, 16bites processzor... aminek nem mindenki érti a mikéntjét.

Legnagyobb rajongótábora a 10-14 évesek körében van, akik régebben még bőven Lego-ztak volna, de mivel a Minecraft-ot nem szükséges megvenni, végtelen mennyiségű "kockád" lehet, és hát valljuk be valamilyen szinten olyan, mint a Lego.

A túlélősdi hamar megunható, de építeni sok szép, komplex dolgot lehet. Mivel van benne több játékos funkció, így egy baráttal jobb dolog lehet "építkezni", megmutatni neki a művedet, vagy esetleg együtt túlélő módot játszani.

Az olyanok körében baromságnak tűnhet, akik a grafikát nézik, vagy csak egyszerűen nem a stílusuk a játék, de ettől még nem kell mindenféle megjegyzést tenni rá, csak egyszerűen "nem jön be", és kész.


Nem néz ki undorítóan, csak hatékonyan jártak el a grafikai részével, mivel ekkora területet nem könnyű kirajzolnia a gépnek, még így sem.

Nem mindent lehet kombinálni, Google-ben szépen rákereshetsz a Minecraft Wiki-re, gyengébbek kedvéért van magyar nyelvű is.

2012. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok. Én is Minecraftozok. A túlélős része hamar unható, olyan játék, hogy 1-2 hónap játék után megunod. Majd pihensz 1 kicsit, újra támad kedved 1 kis ideig. Pihentetni kell. Én mikor elsőnek próbáltam beleszeretettem. AZT CSINÁLSZ AMIT AKARSZ. Nem minden nyersanyagot lehet kombinálni. Ha unod a magadban játszást, akkor ott a multi. El lehet vele lenni, szerintem. És nem hánytam még én eddig 1 játéktól sem, nemtudom , hogy te hogy csináltad. :/
2012. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tuJ3b5lF3cE

A leírást is nézd meg ott van, hogy kell kombinálni az anyagokat... (a minecraft wiki)

2012. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És az miért van, hogy akármelyik verziót töltöm le, csak 4 rácsom van, amiben tudok alkotni, azt a barkácsaszta, lt meg nem tudom megcsinálni mert nem engedi.
2012. aug. 15. 08:48
 7/9 anonim válasza:
Van tengernyi kockád építkezhetsz kaland: Legyőzöd a Withert meg ilyenek... Sok szerver :)
2015. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ingyenes szerverek hol érhetők el? Úgy döntöttem, hogy adok még egy esélyt a dolognak, de egyedül eléf unalmas játszani. Akárhányszor letöltöttem, mindig demo verziót adott, és nem engedett csatlakozni.
2015. aug. 13. 20:09
 9/9 anonim válasza:

Pl mestermc legendarymc


Ha az eredeti megvenéd akor meg hypixel negyon jokat mondanak rola csak nekem nincs eredetim csak tört meg mestermc meg ijenek

2017. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!