Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud PC játékokat ajánlani?

Valaki tud PC játékokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Nincs sok kérésem, legyen egy mostani játék, szóval ne régi, max 10 éves. Műfajban mindegy milyen (csak stratégiai ne), bírom a véres jeleneteket meg stb. És talán a legfőbb az, hogy ne legyen túlságosan nehéz. Szeretem a játékokat, bár korántsem vagyok olyan jó, és erre még hogy lány is vagyok, szóval totál kibukok ha nem sikerül XD

Amiket szeretek, és ismerek : Prototype, Skyrim, Max Payne 3(ez nem tetszik), Batman (Arkham City is),Just Cause, TimeShift, Crysic. Mondjuk ezek közül az utolsó hármat régen játszottam. A Prototype ami nagyon megfogott, bár bénaságom miatt nem tudom végigvinni, meg nem is értem, talán a nyelv miatt, bár nem mindenhol akadály, de jobban szeretem ha magyar nyelvű.

Remélem van ilyen játék :)



2012. aug. 10. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Multis játékok jöhetnek?

Team Fortress 2


Ingyenes és jól el lehet szórakozni vele.

2012. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Prototype 2,risen 2 dark waters,

ha nem ijedsz meg akkor amnesia : dark descent

ha magyaritas kell akkor itt nezz szet :

[link]

2012. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már játszottál a Batman-nel, akkor ajánlom, hogy próbáld ki a Lego Batmant! Ugyanaz a sztori, csak Lego-ból, és sokat lehet rajta nevetni! :-)
2012. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :)
2012. aug. 13. 22:53
 5/9 anonim válasza:
Attól is függ,hogy milyen a géped és milyen játékok futnak rajt mivel lány vagy és akiket eddig ismertem lányokat be jön nekik pld. a Sims3. Nincs benn véres jelenet, de elég szórakoztató. :)
2012. aug. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gépem (jelenleg éppen szervizbe van) bírja a nagyobb játékokat. Alapból 500 GB amiből 350 szabad. Szóval hely van bőven :)
2012. aug. 20. 19:25
 7/9 Zsákos Bilbó válasza:
én a Saints Row the Third et ajánlom,olyan mint pl: gta4
2012. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szentirma válasza:
próbáld ki az The Elder Srolls V Skyrim-ot és az L.A Noire-t meg az assassins'creed-et is ezek nagyon jók
2012. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lula 3D
2013. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!