Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A hang kártyámat beleteszem a...

A hang kártyámat beleteszem a gépbe. A teteén eszt irja. :conexant rs56/sp-pci r6793-17-és-elinditom a windows xp ser. Pack 3 at . és kiirja: uj egyszerü komunikációs Pci ezköz ijesmit és utána asz irja Best Data Fax modem és-10 mp. és ujra-indul mi?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 14:42
 1/6 slakat ***** válasza:
Minden valószínűség szerint azért, mert ez egy modem. Legalább is az alapján az azonosító alapján, amit leírtál. (conexant rs56/sp-pci r6793-17) Ez egy 56K-s faxmodem.
2012. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de viszont van benne 2 rész a álitólag modemen ..a hátuján hogy: mic rózsaszinel.és hogy SPk és bele megy a fejhalgató ..ez mér léci irj mer mostmár ki vagyok mer nincs hang ..!:D pls
2012. aug. 11. 12:29
 3/6 slakat ***** válasza:

Amint azt mondottam, ez nem hangkártya, tehát ezen nem is lesz hang. Az a 2 csatlakozó azért van rajta, mert ezen keresztül lehet headsettel a telefonvonalon keresztül telefonálni is.


[link]

2012. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na jó van nagyon köszi aszt hittem lesz hang a végén de kössz...............benézte haveerom a hangkártyát mikor modem :D
2012. aug. 11. 13:51
 5/6 A kérdező kommentje:

erre tudnál valamit lökni?

pls

2012. aug. 11. 13:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Pes 2008 telepitem és idő után ki irja hogy hejjezebe a lemezt a d_: meghajtóba daemon tools al csinálom töltötemle mást ugyan ez volt a hejzet vajon mi a megoldás? Aki tudja irjon. Ja és 1 cd -s a pes2008
2012. aug. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!