Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a Battlefie...

Miért nem indul el a Battlefield 2?

Figyelt kérdés
Eredetibe megvettem a Battlefield 2 Collection-t és fel is telepítettem de amikor el akarom indítani nagy feketeség lesz és kidob az asztalra. A gépigényemmel nincsen gond!

2012. aug. 10. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Win 7ed van ???

A patch-et fel tetted?

2012. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, Xp-m van és igen, feltettem
2012. aug. 10. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is megvan nem tudom miért csinálja videokártya drivert feltetted ??

esetleg a kopatibilitást tedd be win98 vagy win 95 be és menni fog.

2012. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen feltettem a driver-t, Próbáltam futtatni Win 95,98, 2000 de semmi! Ugyan az a helyzet A tűzfalat is kikapcsoltam, a vírus keresőt is de csak ugyan az!

[link]

ezen olvastam hogy hogyan lehet megcsinálni de nem tudom értelmezni!

2012. aug. 11. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapból a punkbuster kidob a játékból ha nem állítjuk át a rendszert hogy Windows Xp (service Pack 2) kompatibilis módban indítsa a játékot.

Ez a következő képpen történik:

Játék könyvtárában BF2.exe-re jobb klikk/ Properties / Compatibility. itt Run this program in compatibility mode kipipál

és a legördülő ablakban kiválasztjuk a Windows Xp (Service Pack 2) módot, valamint lejjebb a "Run this program as an administrator" elé ís pipát teszünk.

Apply és indulhat a game.

2012. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem jó :( különben is ez windows 7-re igaz és nekem XP-m van!
2012. aug. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!