Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az az asztali...

Miért van az az asztali gépemnél hogy fogy a hely a C meghajtómon?

Figyelt kérdés

Letöltés nem megy...

C meghajtóm 25 giga és van még 2 másik D és E maghajtó.


A windows van csak a C meghajtómon és pár kissebb progi. azaz kb 8 giga. Mindent letöröltem amit lehetett. valami viszont veszi le a megáimat és egyre fogy a hely a meghajtón. De nemtudom mi miatt... A virusirtóm nem frissit autómatikusan. Töredezetségmentesitést már csináltam. és átnéztem a mappákat hogy nem e maradt valahol pár film vagy bármi. 250 MEGÁM VAN már csak szabadon. Segitsetek lécci mit tegyek. XP telepités nélkül kellene


2012. aug. 10. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

A programok munkamappája is megtelik egyszer, ha alapértelmezetten a C-n van. A böngésző gyorsítótára is több Gigára tud hízni, ha sosem törlöd. Ugyanúgy a Kuka. A Rendszer-visszaállítási pontok törlésével is sok hely szabadítható fel. Ha nem használod a hibernálást, akkor a hiberfil.sys fájlt is törölni lehet, az is több Gigára rúghat.


Két hasznos program:

[link]

[link]


Ezeket tanuld meg használni, és használd!

2012. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!