Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom frissíteni az...

Hogy tudom frissíteni az XP-et Vista-ra?

Figyelt kérdés

Mert ha rámegyek a frissítésre elkezdi és miután elsőnek újraindul a gép akkor utána nem csinál semmit hanem ugyan úgy bejön az XP!

Nekem egy videó is nagyon jó lenne! :)


2012. aug. 12. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Op. rendszert nem tudsz ilyen módon frissíteni, csak újratelepítéssel.

Egyébként a Vistát nem ajánlom.

2012. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom de csak úgy lehetne 7-re hoogy Vista-->7.

De az a baj hogy a telepítésnél meg olyat ír ki hogy egy Fontos illesztőprogram CD/DVD vagy USB Flash Ram illesztőprogram hiányzik.

Ez mi??

2012. aug. 12. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen igaz.

Xp-ról lehet win 7-re-

Sőt xp mellé is lehet win 7. Akkor 2 op.rendszer lesz a gépen, és indításnál kiválaszthatod, hogy melyik induljon.

Szerintem ez a legegyszerűbb. Már többször csináltam, és probléma nélkül megoldható.

2012. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De az a baj hogy ha be bootolom akkor azt ahol ki kellene választani hogy hova telepítse meg melyiket akkor kiadja azt a hibát amit fent írtam.

Boot nélkül meg ugye nem lehet felrakni, ugye?

2012. aug. 12. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Végül is lehet op. rendszerről is telepíteni.

Daemon tools -ba bemountolod a win 7, vagy Vista képfájlt és már indul is. Megadod a telepítés helyét, és kb ennyi.

De szerintem vagy nem jól van megírva a lemez, vagy sérült. Szóval szerintem a lemez a ludas.

2012. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem mert már több gépet is telepítettem róla!

De ha újraindul akkor nem folytatja onnan az a baj!

2012. aug. 12. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!