Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang a Winfast...

Miért nincs hang a Winfast PVR2 típusú tv-tuner kártyámon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár éve be lett szerelve a számítógépembe egy Winfast PVR2 típusú tv tuner kártya. Akkor tökéletesen működött minden, a hang illetve a kép is kifogástalan volt. Ám a közelmúltba a gépem átesett több operációs rendszer feltelepítésén, azóta a windows xp-ről win7-re váltottam. A napokban azzal bízott meg a család hogy a régi vhs kazettákat digitalizáljam, és másoljam át dvd-re, mert elméletileg ez a tv tuner kártya direkt ugy lett véve, hogy erre alkalmas legyen. Viszont nem igazán értek ezekhez a számítástechnikai dolgokhoz, így segítségre lenne szükségem abban, hogy

1, A TV-tuner kártyámon jelenleg miért nincsen hang, illetve hogyan lehetne megoldani a problémát?

2, Hogyan tudnám digitalizálni a VHS (videó) kazettákat, a program segítségével?

Mint már említettem nem vagyok hozzáértő, tehát ha kérhetem, részletesen korrigáljatok a válaszokban.

Előre is köszönöm!:)



2012. aug. 12. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Hátha megtalálja a hibát valaki hozzáértő, ha egyáltalán itt van elrontva valami.

[link]

2012. aug. 21. 18:30
 2/4 A kérdező kommentje:
Annak ellenére, hogy sajnos nem kaptam választ, sikerült megoldani a problémát.
2012. aug. 28. 21:44
 3/4 anonim válasza:
Hát remélem még emlékszel igy majdnem 2 év után, de hogyan sikerült megoldani mert most nekem is ez a problémám. A felvétel után kép van de hang az nincs. Előre is köszi a választ.
2014. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem emlékszem már rá, és így utólag kellemetlen rájönni, hogy felesleges, és nem éri meg. :D
2014. aug. 8. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!