Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meghalt a Firefoxom. A verzió...

Meghalt a Firefoxom. A verzió a legeslegfrissebb, eddig mindennap frissült, most semmilyen oldalt (google-t se) hoz be. Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
cseréld le chromera.
2012. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arról eddig csak rosszat,szidást,anyázást hallottam, volt egy ideig,én szerettem,de annyian anyázták(ismerőseim közül is, meg azon kívül is, hogy egyszer egy hozzám ellátogató ismerősöm unszolgására, sőt határozott nyomására),hogy lecseréltem.
2012. aug. 12. 20:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegyem vissza? Miért halhatott meg a Firefoxom, ha egyszer net van,hiszen most is arról írok. Ja, a netem chello, upc, a csomagot ne kérdezzétek...
2012. aug. 12. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:

passzolom , régebben használtam firefoxot (3.++ verzió) , azóta nem nyultam hozzá . amik jöttem firefoxra frissitések szépen megették a gépet , szoval lecseréltem chromera , mert online filmnézés közben a firefox megzabálta a gépet ,akadt az egész gép , chromenál ilyen nemvolt .

egy próbát megér :) ha nem jön be a chrome probáld az operát

2012. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

volt egy ideig,én szerettem...

Akkor? Nem igazán értem. Nekem aztán anyázhatna bárki, ha valamivel meg vagyok elégedve, akkor nem vesz rá senki, hogy cseréljem le. 5 éve használom a Chrome-ot, és minden rendben van vele. Válaszom a kérdésre, igen tedd vissza. üdv.

2012. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó, hogy csak 3éve van Chrome. :)
2012. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, elszámoltam magam, igazad van, 2008 októberétől használom. Így is több mint 3 éve:)
2012. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Törlés, újratelepítés. Nem tudok jobbat. Törléshez használj olyan programot, ami alaposabban kitakarítja, mint a saját eltávolítója. /Én például a Revo Uninstaller-t használom/ Utána egy registry tisztítás. Például Ccleaner-rel.

Aztán az új feltelepítése után gondold át, milyen kiegészítőkre van igazán szükség. Legtöbbször ezek okozzák a labilis működést.

Mindezen túl nem árt feltenni a Chrome-t. Ha a Firefox megmakacsolja magát, van egy tartalékod....:)

2012. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az "eddig minden nap frissült" az elírás, vagy szó szerint értendő. Mert minden nap azért nem kellene neki, nem vírusirtó ez.
2012. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vagy inkább megfogod letörlöd a firefoxot , megnyitod a total commandert , beállitod hogy mutassa a rejtett filekat , alt + f7 , beirod hogy *mozilla* , és kb törölsz mindent amit kidob a kereső , utána cccleaner aztán rakhatod ujra :)
2012. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!