Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen drivereket kell letöltsek?

Milyen drivereket kell letöltsek?

Figyelt kérdés
Újra akarom rakni a gépemet és nem tudom milyen drivereket szedjek le....úgy értem hogy alaplat vidi kártya hangkártya...és még?

2012. aug. 12. 22:13
 1/8 anonim válasza:
A videokártya drivert mindenképpen meg a hang drivert de ha van telepítő cd az alaplaphoz azon rajt van.
2012. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy osx lion-t, vagy egy debiant tölts le, és többet nem fogsz ilyeneket kérdezni. játszani meg vetessél apáékkal egy ps3-at.
2012. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1~2.válaszó kösz !utóbbi válaszoló nem szeretem a konzolokat
2012. aug. 15. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
de winfos telepítéshez meg a gyakorikérdésekre jársz segítségért...
2012. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!most már tudok mindent ami kell egy újra telepítéshez utolsó válaszoló én akkor is windows-szos vagyok
2012. aug. 17. 18:13
 6/8 A kérdező kommentje:
jah és tegnap aste már újra pakoltam az egészet
2012. aug. 17. 18:14
 7/8 A kérdező kommentje:
este*
2012. aug. 17. 18:14
 8/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló hát mégis inkább vetetek egy PS3 mert a mostani gépemen nem menne PL:GTAIV szóval jobban megéri venni egy PS-t (most ki is néztem egyet 45-ért alig használtat + egy fifa11-et adnak hozzá Debrecenben)mert egy olyan gépet venni vagy összerakni amin menne gta4 az min 100+ rugó + nézem hogy kb mennyire pénzre számíthatok ha megszeretném venni a gta 4 -et
2012. aug. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!